02
Sierpień
2015

Tytuł zostaje w domu

Turniej Jemiołów CUP 2015 zakończony. Udało nam się zdobyć pewne 1 miejsce i to po zaciętej walce!! W szrankach stanęliśmy z Iskrą Łagów, Błękitnymi Toporów i Brunatnymi Sieniawa.

Po raz kolejny Jemiołów (Sołectwo wraz z amatorskim klubem Mgła Jemiołów) z pomocą gminy Łagów zorganizowała Jemiołów CUP. Impreza po prostu się udała. Pogoda dopisała, kibice zjechali dość licznie, a starcia na boisku podnosiły ciśnienie.

Grano systemem "każdy z każdym", więc zwycięzcą zostawała drużyna z największą ilością punktów. Wylosowano kolejność spotkań. Mecz otwarcia zagrała Mgła Jemiołów z Brunatnymi Sieniawa. Mecz przebiegał po naszej myśli, choć sieniawska drużyna nam tego nie ułatwiała. Udało nam się strzelić dwa gole i po rzucie karnym stracić jedną.

vs
Mgła Jemiołów Brunatni Sieniawa
2 : 1

Drugi mecz zagrała Iskra Łagów z Błękitnymi Toporów. Drużyna z Toporowa pokazała w tym meczu swoją wyższość ku frustracji zawodników Iskry.

vs
Iskra Łagów Błękitni Toporów
0 : 4

Iskra dostała tylko 10 min odpoczynku i zaraz po nich ruszyli do boju z Brunatnym, którym również odstąpili pola.

vs
Iskra Łagów Brunatni Sieniawa
0 : 3

Następnie zmierzyli się Mgła i Błękitni Toporów. Choć to starcie najbardziej nas niepokoiło to udało nam się wbić 2 bramki nie tracąc przy tym żadnej. Spotkanie mogłoby zakończyć się inaczej gdyby nie to, że Toporów przyjechał z nieco osłabionym składem.

vs
Mgła Jemiołów Błękitni Toporów
2 : 0

Po ostatnim meczu stało się jasne, że puchar jest nasz, jednak czekaliśmy na jeszcze jeden - ostatni mecz.

Natomiast ten rozstrzygnąć miał, kto zajmie drugie miejsce: Błękitni Toporów, czy Brunatni Sieniawa. I to właśnie ta druga drużyna okazała więcej determinacji i woli walki, dlatego odniosła zwycięstwo.

vs
Brunatni Sieniawa Błękitni Toporów
2 : 0

Nadszedł czas na mecz ze stałym bywalcem naszych turniejów, były to swoiste derby. Iskra Łagów kontra Mgła Jemiołów. Iskra dała z siebie wszystko i odniosła moralne zwycięstwo, gdyż gra toczyła się głównie na naszej połowie, ale nie pozwoliliśmy Iskrze strzelić gola. Dlatego mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

vs
Iskra Łagów Mgła Jemiołów
0 : 0

A oto tabela końcowa:

MiejsceDrużynaPunkty
1Mgła Jemiołów7
2Brunatni Sieniawa6
3Błękitni Toporów3
4Iskra Łagów1

A na koniec trzy krótkie filmiki:


Zdjęcia można zobaczyć w galerii

Kategorie artykułów

Sponsorzy

  • Firma PUL Karataj
    Pana Tomasza Karataja z Niedźwiedzia

Kanały

RSS
Copyright © Kacper Ostrowski for Mgła Jemiołów
Powered by WordPress