W piątek 3 maja odbył kolejny mecz piłki nożnej z serii spotkań pomiędzy ekipami "Kawalerów" i "Żonatych". Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców Jemiołowa (ok. 300 osób), którzy dopingowali obie drużyny. Wygrali "Kawalerowie" 6:1, ale mimo imponującej przewagi punktowej, zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Po pierwszej połowie (a grano 2 x 35 min.) było tylko 1:1, a pierwszy gol zdobyli "Żonaci". Z biegiem czasu "Żonaci" tracili siły, a "Kawalerowie" przejmowali inicjatywę, dlatego w drugiej połowie spotkania, gdy "starsi panowie" myśleli już o nagrodzie pocieszenia, padło aż 5 efektownie strzelonych goli. "Kawalerowie" mogą się cieszyć ze zwycięstwa i zdobycia okazałego pucharu, przynajmniej do czasu, bo w sierpniu rewanż. Nad przebiegiem spotkania czuwał sędzia Waldemar Szczepanek.